Okna

W produkcji okien aluminiowych wykorzystujemy profile systemów ALUPROF (MB-60, MB-70) oraz SAPA (SFB 1074 i SFB 1056)  gwarantujące bezwzględną szczelność i wytrzymałość.
W obu przypadkach profile Są one izolowane przekładką termiczną ze wzmocnionego włóknem szklanym poliamidu. Dzięki temu okna posiadają doskonałe własności termoizolacyjne, co wiąże się z oszczędnością energii i ochroną przed hałasem. Ich konstrukcja uniemożliwia także kondensację pary wodnej. Powierzchnię profili trwale zabezpieczają powłoki anodowane lub lakierowane (duży wybór kolorów z palety RAL), na które firma daje pięcioletnią gwarancję.

 

Wykorzystywane przez nas systemy okienne umożliwiają korzystanie z szerokiej gamy kształtów: od typowych prostokątnych, ze szprosem lub bez, stałym lub ruchomym słupkiem, po okna nietypowe z łukiem, okrągłe czy też trapezy. W zależności od przeznaczenia proponujemy okna otwierane do wewnątrz (charakterystyczne przede wszystkim dla budownictwa mieszkaniowego), otwierane na zewnątrz (skonstruowane z myślą o oddymianiu i łatwej ewakuacji w przypadku pożaru) lub stałe. Wszystko to w połączeniu z możliwością zastosowania wielu rodzajów i odcieni szkła, czy też montażem szprosów naszybowych (np. MB-60 INDUSTRIAL) powoduje, Ĺźe oferowane przez nas okna mogą być z łatwością dopasowane do architektury każdego budynku.


    
 
zobacz również
KONTAKT
ul. Limanowskiego 166,
91-027 Łódź
Tel. (+ 48 42) 653 36 60
Fax. (+ 48 42) 653 36 44
e-mail: elbudplast@elbudplast.com.pl
 

Ikea Port Łódź
 

Elbudplast 2008 - wszelkie prawa zastrzeżone. www.elbudplast.com.pl, elbudplast@elbudplast.com.pl