Fasady

SYSTEM SFB-4150SYSTEM MB-SR50 "POZIOMA LINIA"     SYSTEM SFB-4150


Wiedząc jak ważna jest zarówno zewnętrzna jak i wewnętrzna forma budynku, oferujemy naszym klientom estetyczne i bardzo wytrzymałe konstrukcje fasadowe produkowane w systemach Sapa SFB 4150, Aluprof MB-SR-50 i MB-SG-50. Spełniają one wysokie wymagania funkcjonalne i techniczne, zapewniając szczelność powietrzną, wodną i dyfuzyjną, izolacyjność termiczną i akustyczną, wentylację a także wytrzymałość na parcie wiatru i ciężar własny.

System MB-SR-50 (ściana słupowo-ryglowa) wykorzystuje profile izolowane o szerokości 50 mm, które Dzięki zaokrąglonym zewnętrznym narożom i specjalnego kształtu słupom i ryglom, pozwala konstruować efektowne fasady z wąskimi liniami podziału. System ten Dzięki specjalnym listwom dociskowym i maskującym pozwala także na dowolne kształtowania bryły budynku. : oprócz podstawowej wersji dostępne Są w jego zakresie takie odmiany, jak tzw. pionowa lub pozioma linia MB-SR50PL, fasada „pólstrukturalna” MB-SR50 EFEKT, wersja „Industrial”.

System MB-SG50 daje możliwość konstruowania lekkich ścian osłonowych z tzw. Szkleniem strukturalnym. dodającym budynkom prestiżu i reprezentacyjnego charakteru poprzez uzyskanie płaskiej szklanej powierzchni bez widocznych elementów aluminiowych.

System fasad Sapa SFB 4150, został stworzony z myślą o konstrukcjach, w których wymagane Są wąskie, ale wytrzymałe profile o doskonalej izolacyjności, umożliwiające oszczędność energii i łatwą eksploatację. Szerokość profili wynosi 50 mm a głębokość od 35 mm do 200 mm.

Wszystkie konstrukcje  można uzupełniać różnymi elementami otwieralnymi, takimi jak drzwi, okna otwierane na zewnątrz lub do wewnątrz, okna fasadowe czy blokowe. Dodatkowo dajemy naszym klientom możliwość wyboru rodzaju szyb , proponując szyby barwione w masie lub refleksyjne w wielu odcieniach.
SYSTEM MB-SR50SYSTEM SFB-4150SYSTEM MBSR-50
zobacz również
KONTAKT
ul. Limanowskiego 166,
91-027 Łódź
Tel. (+ 48 42) 653 36 60
Fax. (+ 48 42) 653 36 44
e-mail: elbudplast@elbudplast.com.pl
 

Ikea Port Łódź
 

Elbudplast 2008 - wszelkie prawa zastrzeżone. www.elbudplast.com.pl, elbudplast@elbudplast.com.pl