Drzwi

W ofercie produkowanych przez nas drzwi znajdą Państwo zarówno drzwi izolowane, z przegrodą termiczną (tzw. „ciepłe”) jak i nieizolowane („zimne”). mogą to być konstrukcje jedno- lub dwuskrzydłowe, otwierane do wewnątrz lub na zewnątrz, wahadłowe lub też przesuwne. Oferujemy Państwu konstrukcje wykonane w systemach: ALUPROF i SAPA
 
Drzwi z przekładką termiczną produkujemy w oparciu o systemySapa SFB 2074Aluprof MB-60, charakteryzujące się szczelnością na przenikanie wody i powietrza oraz niskim współczynnikiem przenikania ciepła U. Profile ościeżnicy i skrzydła posiadają izolację w postaci przekładki termicznej ze wzmocnionego włóknem szklanym poliamidu. Wszystkie systemy umożliwiają szklenie szybami zespolonymi o różnych grubościach i różnego rodzaju ( float, refleksyjne, antisol, bezpieczne, antywłamaniowe) oraz na zastosowanie różnych wariantów wypełnień niemal dowolnej grubości (w systemie Sapa SFB 2074 mogą one mieć grubość aż do 54mm). Dodatkowo w systemie Sapa drzwi mogą także posiadać krawędź tylną zabezpieczającą przed przytrzaśnięciem palców.


Do produkcji drzwi nieizolowanych wykorzystujemy systemy Sapa 2050 i Aluprof MB-45. Przeznaczone Są one do zabudowy wewnętrznej (ścianki działowe, boksy kasowe, witryny, wiatrołapy). Chcąc sprostać wciąż rosnącym wymaganiom naszych klientów oferujemy także drzwi wahadłowe, harmonijkowe i przesuwne (automatyczne i przesuwne ręcznie). W drzwiach automatycznych wykorzystujemy Automatykę firmy DORMA.
 


W naszej ofercie znajdziecie Państwo także DRZWI PRZECIWPOĹťAROWE
zobacz również
KONTAKT
ul. Limanowskiego 166,
91-027 Łódź
Tel. (+ 48 42) 653 36 60
Fax. (+ 48 42) 653 36 44
e-mail: elbudplast@elbudplast.com.pl
 

Ikea Port Łódź
 

Elbudplast 2008 - wszelkie prawa zastrzeżone. www.elbudplast.com.pl, elbudplast@elbudplast.com.pl